czech  german
František Maška
výroba antuky
Svémyslice 17
250 91 pošta Zeleneč

Telefon/fax:
+420 281 927 060
mobilní telefon:
+420 602 219 396

E-mail:
info@antuka-maska.cz
Provozní doba:
Po-Pá 7.30-15.00 hod.

 ANTUKA MAŠKA-antuka evropské kvality

Vážení přátelé,
Vítejte na stránkách firmy Antuka Maška - dodavatele antuky pro utkání Davis Cup 2018 USA-SRBSKO a CHORVATSKO - KANADA.
Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí antuky již od roku 1989. Filozofie naší firmy je od počátku jejího vzniku založena hlavně na kvalitě produkce naší antuky a na spokojenosti našich zákazníků. Vše se neustále vyvíjí - a tak i my stále pracujeme na tom, abychom ještě více zlepšili již tak vysoký standard kvality naší antuky. Pomocí moderní výrobní technologie, způsobu a formy balení antuky a v neposlední řadě i způsobu skladování. Přijali jsme několik dalších opatření, která pro Vás – pro naše zákazníky přináší 100%-ní zárukou jistoty maximální kvality naši antuky a zároveň ho právě touto docílenou kvalitou od ostatních výrobců oddělují.
Zkoušky o zdravotní nezávadnosti antuky
Zkoušky o zdravotní nezávadnosti antuky předkládáme již čtvrtým rokem. Vzhledem k naší patentované výrobní technologii a vysoce kvalitnímu vstupnímu materiálu si jako jediná firma v České republice dovolujeme poskytnout 10-ti letou záruku na naši antuku. Jedná se o záruku, která je naprosto výjimečná! a která všem našim zákazníkům / klubům, jednotám, firmám, obcím, ale i soukromníkům / dává jistou zachování stálé konzistence a stejného složení, jakého bylo docíleno při výrobě. Naše antuka časem neztrácí na kvalitě!
Balení antuky
Balení antuky jsme přepracovali, tak abychom maximálně zabránili vlhkosti a i při delším skladování antuka zůstala ve stejné kvalitě, jako po výrobě.( viz. obrázek na stránce - balení).
Doprava antuky
Doprava antuky k zákazníkovi je také jedním z důležitých článků našeho výrobního řetězce a je pro nás zajišťována dopravci, kteří jsou nositeli ISO. Možností transportu je hned několik – od nákladních vozů s rukou / od 3 až po 24 t /přes sklápěcí vozy až po návěsy. Abychom ušetřili dopravní náklady máme i smluvní vztahy s firmami, kde funguje způsob „vytěžovacích“ přeprav (viz. naše další stránka doprava).
Antuka evropské kvality
Vážení zákazníci, s naší antukou se můžete setkat již v 5-ti zemích Evropské unie a dokonce i v Číně, kam se naše antuka vyváží již třetím rokem. Přes narůstající expanzi na zahraniční trhy bych přesto chtěl zdůraznit, že tenisové, volejbalové a baseballové kluby v České republice – i vzhledem k tradici našeho obchodu - mají pro nás stále své prioritní postavení a naše společnost jim věnuje maximální pozornost.
Antuka Maška-závazek důvěry
Na závěr bych také chtěl poděkovat všem zákazníkům, kteří nám každoročně projevují svou důvěru.
Přesvěčte se i Vy o kvalitě naší antuky!
S pozdravem František Maška majitel